Σάββατο 6 Ιουνίου 2015

Δεν τα κατάφεραν οι Νέοι!

Με ήττα «έκλεισαν» το πρωτάθλημα οι Νέοι μας που δεν κατάφεραν να προκριθούν στον τελικό της διοργάνωσης.
Οι ερυθρόλευκοι ηττήθηκαν με 3-0 από την ΑΕΚ αφού δεν μπόρεσαν να ανταπεξέλθουν στην κρισιμότητα του αγώνα.Αν και έδειξαν καλά στοιχέια στα πρώτα λεπτά και πίεσαν τον αντίπαλο ,οι παίκτες του Ολυμπιακού «έσπασαν» στην επανάληψη και ηττήθηκαν από μία καλύτερη ΑΕΚ που βρήκε τον τρόπο να δημιουργήσει τελικές προσπάθειες και δίκαια πήρε την άνετη νίκη και την πρόκριση στον τελικό.

Το VolosFans βρέθηκε κοντά στην ομάδα Νέων και μετέδωσε ζωντανά την προσπάθεία της για την πρόκριση στον τελικό.

Βοήθησε κι εσύ το VolosFans κάνοντας κλικ σε μία από τις δύο πρώτες διαφημίσεις της ΔΕΞΙΑΣ στήλης που σε ενδιαφέρει!
Μάθε πρώτος τα νέα του Ολυμπιακού κάνοντας like στο προφίλ μας στο facebook...ΤΩΡΑ!