Τετάρτη, 12 Σεπτεμβρίου 2018

Η κλήρωση του πρωταθλήματος!

Με τον Οικονόμο Τσαριτσάνης θα αγωνιστεί την πρεμιέρα της Γ΄Εθνικής ο Ολυμπιακός.

Έπειτα ο Ολυμπιακός παραμένει στην Μαγνησία μέχρι και την 8η αγωνιστική!

Το πρωτάθλημα είναι προγραμματισμένο να τελειώσει στις 14 Απριλίου, ενώ την Κυριακή 10 Μαρτίου δε θα γίνουν παιχνίδια, αφού στις 11 είναι η Καθαρά Δευτέρα. Η 5η αγωνιστική είναι η μοναδική που θα γίνει Σάββατο και συγκεκριμένα στις 27 Οκτώβρη, αφού στις 28 είναι εθνική εορτή.

Δείτε το πρόγραμμα - ημερολόγιο της ομάδας μας...ΕΔΩ!

Αναλυτικά το πρόγραμμα του ομίλου:

1η αγωνιστική

Α.Ο. Σελλάνων- Α.Ο. Στυλίς
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας- Φωκικός
Νίκη -Θησέας Αγριάς
Γ.Σ. Αλμυρού- Αναγέννηση Καρδίτσας
Απόλλων Μακρυχωρίου- Πιερικός
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ολυμπιακός Βόλου
Αστέρας Ιτέας-Α.Σ. Μετέωρα

2η αγωνιστική

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας- Α.Ο. Σελλάνων
Α.Ο. Στυλίς- Νίκη
Φωκικός – Γ.Σ. Αλμυρού
Θησέας Αγριάς – Απόλλων Μακρυχωρίου
Αναγέννηση Καρδίτσας- Οικονόμος Τσαριτσάνης
Πιερικός-Αστέρας Ιτέας
Ολυμπιακός Βόλου - Α.Σ. Μετέωρα

3η αγωνιστική

Α.Ο. Σελλάνων – Νίκη
Γ.Σ. Αλμυρού- Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Απόλλων Μακρυχωρίου-Α.Ο. Στυλίς
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Φωκικός
Αστέρας Ιτέας-Θησέας Αγριάς
Α.Σ. Μετέωρα – Αναγέννηση Καρδίτσας
Ολυμπιακός Βόλου  -Πιερικός

4η αγωνιστική

Γ.Σ. Αλμυρού- Α.Ο. Σελλάνων
Νίκη  – Απόλλων Μακρυχωρίου
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας- Οικονόμος Τσαριτσάνης
Α.Ο. Στυλίς- Αστέρας Ιτέας
Φωκικός- Α.Σ. Μετέωρα
Θησέας Αγριάς – Ολυμπιακός Β.
Αναγέννηση Καρδίτσας – Πιερικός

5η αγωνιστική

Α.Ο. Σελλάνων- Απόλλων Μακρυχωρίου
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Γ.Σ. Αλμυρού
Αστέρας Ιτέας- Νίκη
Α.Σ. Μετέωρα -Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Ολυμπιακός Βόλου -Α.Ο. Στυλίς
Πιερικός – Φωκικός
Αναγέννηση Καρδίτσας- Θησέας Αγριάς

6η αγωνιστική

Οικονόμος Τσαριτσάνης- Α.Ο. Σελλάνων
Απόλλων Μακρυχωρίου – Αστέρας Ιτέας
Γ.Σ. Αλμυρού – Α.Σ. Μετέωρα
Νίκη  – Ολυμπιακός Βόλου
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας- Πιερικός
Α.Ο. Στυλίς- Αναγέννηση Καρδίτσας
Φωκικός- Θησέας Αγριάς

7η αγωνιστική

Α.Ο. Σελλάνων- Αστέρας Ιτέας
Α.Σ. Μετέωρα – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Ολυμπιακός Βόλου  – Απόλλων Μακρυχωρίου
Πιερικός- Γ.Σ. Αλμυρού
Αναγέννηση Καρδίτσας-Νίκη
Θησέας Αγριάς – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Φωκικός – Α.Ο. Στυλίς

8η αγωνιστική

Α.Σ. Μετέωρα- Α.Ο. Σελλάνων
Αστέρας Ιτέας -Ολυμπιακός Βόλου
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πιερικός
Απόλλων Μακρυχωρίου- Αναγέννηση Καρδίτσας
Γ.Σ. Αλμυρού- Θησέας Αγριάς
Νίκη  – Φωκικός
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας- Α.Ο. Στυλίς

9η αγωνιστική

Α.Ο. Σελλάνων – Ολυμπιακός Βόλου
Πιερικός- Α.Σ. Μετέωρα
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αστέρας Ιτέας
Θησέας Αγριάς – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Φωκικός- Απόλλων Μακρυχωρίου
Α.Ο. Στυλίς – Γ.Σ. Αλμυρού
Νίκη  – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

10η αγωνιστική

Πιερικός- Α.Ο. Σελλάνων
Ολυμπιακός Βόλου  – Αναγέννηση Καρδίτσας
Α.Σ. Μετέωρα- Θησέας Αγριάς
Αστέρας Ιτέας- Φωκικός
Οικονόμος Τσαριτσάνης- Α.Ο. Στυλίς
Απόλλων Μακρυχωρίου- Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Γ.Σ. Αλμυρού- Νίκη

11η αγωνιστική

Α.Ο. Σελλάνων- Αναγέννηση Καρδίτσας
Θησέας Αγριάς – Πιερικός
Φωκικός- Ολυμπιακός Βόλου
Α.Ο. Στυλίς – Α.Σ. Μετέωρα
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας- Αστέρας Ιτέας
Νίκη - Οικονόμος Τσαριτσάνης
Απόλλων Μακρυχωρίου- Γ.Σ. Αλμυρού

12η αγωνιστική

Θησέας Αγριάς – Α.Ο. Σελλάνων
Αναγέννηση Καρδίτσας- Φωκικός
Πιερικός- Α.Ο. Στυλίς
Ολυμπιακός Βόλου -Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Α.Σ. Μετέωρα -Νίκη
Αστέρας Ιτέας – Γ.Σ. Αλμυρού
Οικονόμος Τσαριτσάνης- Απόλλων Μακρυχωρίου

13η αγωνιστική

Α.Ο. Σελλάνων-Φωκικός
Α.Ο. Στυλίς – Θησέας Αγριάς
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας- Αναγέννηση Καρδίτσας
Νίκη - Πιερικός
Γ.Σ. Αλμυρού – Ολυμπιακός Βόλου
Απόλλων Μακρυχωρίου- Α.Σ. Μετέωρα
Αστέρας Ιτέας- Οικονόμος Τσαριτσάνης

*Στον β’ γύρο οι αγώνες αντίστροφα



Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...