Δευτέρα, 18 Σεπτεμβρίου 2017

Όλο το πρόγραμμα του ομίλου

μ.ε:
Δείτε όλο το πρόγραμμα του ομίλου μας όπως διαμορφώθηκε μετά την κλήρωση!





1η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου – Αχιλλέας Φαρσάλων
ΑΟ Θήβα – ΑΟ Σελλάνων
ΑΠΟΚ Βελούχι – Ολυμπιακός Βόλου
Νίκη  – Ρήγας Φεραίος
Διγενής Νεοχωρίου – Αμβρυσσέας Διστόμου
Ν.Π.Σ. – Αστέρας Ιτέας
Ρεπό: ΓΣ Αλμυρού

2η αγωνιστική
ΓΣ Αλμυρού- Οπούντιος Μαρτίνου
Αχιλλέας Φαρσάλων – ΑΟ Θήβα
ΑΟ Σελλάνων – Νίκη
Ολυμπιακός Βόλου – Διγενής Νεοχωρίου
Ρήγας Φεραίος – Ν.Π.Σ.
Αμβρυσσέας Διστόμου – Αστέρας Ιτέας
Ρεπό: ΑΠΟΚ Βελούχι

3η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου – ΑΟ Θήβα
ΑΠΟΚ Βελούχι – ΓΣ Αλμυρού
Νίκη  – Αχιλλέας Φαρσάλων
Ν.Π.Σ. – ΑΟ Σελλάνων
Αστέρας Ιτέας – Ολυμπιακός Βόλου
Αμβρυσσέας Διστόμου – Ρήγας Φεραίος
Ρεπό: Διγενής Νεοχωρίου

4η αγωνιστική
ΑΠΟΚ Βελούχι – Οπούντιος Μαρτίνου
ΑΟ Θήβα- Νίκη
ΓΣ Αλμυρού- Διγενής Νεοχωρίου
Αχιλλέας Φαρσάλων – Ν.Π.Σ.
ΑΟ Σελλάνων – Αμβρυσσέας Διστόμου
Ολυμπιακός Βόλου – Ρήγας Φεραίος
Ρεπό: Αστέρας Ιτέας

5η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου – Νίκη
Διγενής Νεοχωρίου – ΑΠΟΚ Βελούχι
Ν.Π.Σ.– ΑΟ Θήβα
Αστέρας Ιτέας – ΓΣ Αλμυρού
Αμβρυσσέας Διστόμου – Αχιλλέας Φαρσάλων
Ολυμπιακός Βόλου – ΑΟ Σελλάνων
Ρεπό: Ρήγας Φεραίος

6η αγωνιστική
Διγενής Νεοχωρίου – Οπούντιος Μαρτίνου
Νίκη – Ν.Π.Σ.
ΑΠΟΚ Βελούχι – Αστέρας Ιτέας
ΑΟ Θήβα- Αμβρυσσέας Διστόμου
ΓΣ Αλμυρού- Ρήγας Φεραίος
Αχιλλέας Φαρσάλων – Ολυμπιακός Βόλου
Ρεπό: ΑΟ Σελλάνων

7η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου – Ν.Π.Σ.
Αστέρας Ιτέας – Διγενής Νεοχωρίου
Αμβρυσσέας Διστόμου – Νίκη
Ρήγας Φεραίος – ΑΠΟΚ Βελούχι
Ολυμπιακός Βόλου – ΑΟ Θήβα
ΑΟ Σελλάνων – ΓΣ Αλμυρού
Ρεπό: Αχιλλέας Φαρσάλων

8η αγωνιστική
Αστέρας Ιτέας – Οπούντιος Μαρτίνου
Ν.Π.Σ. – Αμβρυσσέας Διστόμου
Διγενής Νεοχωρίου – Ρήγας Φεραίος
Νίκη  – Ολυμπιακός Βόλου
ΑΠΟΚ Βελούχι – ΑΟ Σελλάνων
ΓΣ Αλμυρού- Αχιλλέας Φαρσάλων
Ρεπό: ΑΟ Θήβα

9η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου – Αμβρυσσέας Διστόμου
Ρήγας Φεραίος – Αστέρας Ιτέας
Ολυμπιακός Βόλου – Ν.Π.Σ.
ΑΟ Σελλάνων – Διγενής Νεοχωρίου
Αχιλλέας Φαρσάλων – ΑΠΟΚ Βελούχι
ΑΟ Θήβα- ΓΣ Αλμυρού
Ρεπό: Νίκη

10η αγωνιστική
Ρήγας Φεραίος – Οπούντιος Μαρτίνου
Αμβρυσσέας Διστόμου – Ολυμπιακός Βόλου
Αστέρας Ιτέας – ΑΟ Σελλάνων
Διγενής Νεοχωρίου – Αχιλλέας Φαρσάλων
Νίκη  – ΓΣ Αλμυρού
ΑΠΟΚ Βελούχι – ΑΟ Θήβα
Ρεπό: Ν.Π.Σ.

11η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου – Ολυμπιακός Βόλου
ΑΟ Σελλάνων – Ρήγας Φεραίος
Αχιλλέας Φαρσάλων – Αστέρας Ιτέας
ΓΣ Αλμυρού- Ν.Π.Σ.
ΑΟ Θήβα- Διγενής Νεοχωρίου
Νίκη  – ΑΠΟΚ Βελούχι
Ρεπό: Αμβρυσσέας Διστόμου

12η αγωνιστική
ΑΟ Σελλάνων – Οπούντιος Μαρτίνου
Ρήγας Φεραίος – Αχιλλέας Φαρσάλων
Αμβρυσσέας Διστόμου – ΓΣ Αλμυρού
Αστέρας Ιτέας – ΑΟ Θήβα
Ν.Π.Σ.– ΑΠΟΚ Βελούχι
Διγενής Νεοχωρίου – Νίκη
Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου

13η αγωνιστική
Αχιλλέας Φαρσάλων – ΑΟ Σελλάνων
ΓΣ Αλμυρού- Ολυμπιακός Βόλου
ΑΟ Θήβα- Ρήγας Φεραίος
ΑΠΟΚ Βελούχι – Αμβρυσσέας Διστόμου
Νίκη  – Αστέρας Ιτέας
Ν.Π.Σ. – Διγενής Νεοχωρίου
Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου

14η αγωνιστική

Αχιλλέας Φαρσάλων - Οπούντιος Μαρτίνου 
ΑΟ Σελλάνων - ΑΟ Θήβα –
Ολυμπιακός Βόλου - ΑΠΟΚ Βελούχι
Ρήγας Φεραίος - Νίκη
Αμβρυσσέας Διστόμου - Διγενής Νεοχωρίου 
Αστέρας Ιτέας - Ν.Π.Σ.
Ρεπό: ΓΣ Αλμυρού

15η αγωνιστική

Οπούντιος Μαρτίνου - ΓΣ Αλμυρού
ΑΟ Θήβα - Αχιλλέας Φαρσάλων
Νίκη - ΑΟ Σελλάνων
Διγενής Νεοχωρίου - Ολυμπιακός Βόλου
Ν.Π.Σ. - Ρήγας Φεραίος
Αστέρας Ιτέας - Αμβρυσσέας Διστόμου
Ρεπό: ΑΠΟΚ Βελούχι

16η αγωνιστική

 ΑΟ Θήβα - Οπούντιος Μαρτίνου
ΓΣ Αλμυρού - ΑΠΟΚ Βελούχι
 Αχιλλέας Φαρσάλων - Νίκη
ΑΟ Σελλάνων - Ν.Π.Σ.
Ολυμπιακός Βόλου - Αστέρας Ιτέας
Ρήγας Φεραίος - Αμβρυσσέας Διστόμου
Ρεπό: Διγενής Νεοχωρίου

17η αγωνιστική

Οπούντιος Μαρτίνου - ΑΠΟΚ Βελούχι
Νίκη - ΑΟ Θήβα
Διγενής Νεοχωρίου - ΓΣ Αλμυρού
Ν.Π.Σ. - Αχιλλέας Φαρσάλων
Αμβρυσσέας Διστόμου - ΑΟ Σελλάνων
Ρήγας Φεραίος - Ολυμπιακός Βόλου
Ρεπό: Αστέρας Ιτέας

18η αγωνιστική

Νίκη - Οπούντιος Μαρτίνου
 ΑΠΟΚ Βελούχι - Διγενής Νεοχωρίου
ΑΟ Θήβα - Ν.Π.Σ.
ΓΣ Αλμυρού - Αστέρας Ιτέας
Αχιλλέας Φαρσάλων - Αμβρυσσέας Διστόμου
ΑΟ Σελλάνων - Ολυμπιακός Βόλου
Ρεπό: Ρήγας Φεραίος

19η αγωνιστική

Οπούντιος Μαρτίνου - Διγενής Νεοχωρίου 
Ν.Π.Σ. - Νίκη
Αστέρας Ιτέας - ΑΠΟΚ Βελούχι
Αμβρυσσέας Διστόμου - ΑΟ Θήβα
Ρήγας Φεραίος - ΓΣ Αλμυρού
 Ολυμπιακός Βόλου - Αχιλλέας Φαρσάλων
Ρεπό: ΑΟ Σελλάνων

20η αγωνιστική

Ν.Π.Σ.- Οπούντιος Μαρτίνου 
Διγενής Νεοχωρίου - Αστέρας Ιτέας
Νίκη - Αμβρυσσέας Διστόμου 
ΑΠΟΚ Βελούχι - Ρήγας Φεραίος
 ΑΟ Θήβα - Ολυμπιακός Βόλου
ΓΣ Αλμυρού - ΑΟ Σελλάνων
Ρεπό: Αχιλλέας Φαρσάλων

21η αγωνιστική

Οπούντιος Μαρτίνου - Αστέρας Ιτέας
Αμβρυσσέας Διστόμου - Ν.Π.Σ.
 Ρήγας Φεραίος - Διγενής Νεοχωρίου
Ολυμπιακός Βόλου - Νίκη
ΑΟ Σελλάνων - ΑΠΟΚ Βελούχι
Αχιλλέας Φαρσάλων - ΓΣ Αλμυρού
Ρεπό: ΑΟ Θήβα

22η αγωνιστική

 Αμβρυσσέας Διστόμου -Οπούντιος Μαρτίνου
 Αστέρας Ιτέας - Ρήγας Φεραίος
Ν.Π.Σ. - Ολυμπιακός Βόλου
Διγενής Νεοχωρίου - ΑΟ Σελλάνων
ΑΠΟΚ Βελούχι - Αχιλλέας Φαρσάλων
ΓΣ Αλμυρού - ΑΟ Θήβα
Ρεπό: Νίκη

23η αγωνιστική

 Οπούντιος Μαρτίνου - Ρήγας Φεραίος
Ολυμπιακός Βόλου - Αμβρυσσέας Διστόμου 
 ΑΟ Σελλάνων - Αστέρας Ιτέας
Αχιλλέας Φαρσάλων - Διγενής Νεοχωρίου 
 ΓΣ Αλμυρού - Νίκη
 ΑΟ Θήβα - ΑΠΟΚ Βελούχι
Ρεπό: Ν.Π.Σ.

24η αγωνιστική

 Ολυμπιακός Βόλου - Οπούντιος Μαρτίνου
Ρήγας Φεραίος - ΑΟ Σελλάνων 
Αστέρας Ιτέας - Αχιλλέας Φαρσάλων 
 Ν.Π.Σ. - ΓΣ Αλμυρού
Διγενής Νεοχωρίου - ΑΟ Θήβα
ΑΠΟΚ Βελούχι - Νίκη  
Ρεπό: Αμβρυσσέας Διστόμου

25η αγωνιστική

Οπούντιος Μαρτίνου - ΑΟ Σελλάνων
Αχιλλέας Φαρσάλων - Ρήγας Φεραίος 
ΓΣ Αλμυρού - Αμβρυσσέας Διστόμου 
ΑΟ Θήβα - Αστέρας Ιτέας
ΑΠΟΚ Βελούχι - Ν.Π.Σ.
Νίκη - Διγενής Νεοχωρίου
Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου

26η αγωνιστική

ΑΟ Σελλάνων - Αχιλλέας Φαρσάλων 
Ολυμπιακός Βόλου - ΓΣ Αλμυρού
Ρήγας Φεραίος - ΑΟ Θήβα
Αμβρυσσέας Διστόμου - ΑΠΟΚ Βελούχι
 Αστέρας Ιτέας - Νίκη
 Διγενής Νεοχωρίου - Ν.Π.Σ.
Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου





Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...