Παρασκευή, 26 Αυγούστου 2016

Το πρόγραμμα του Ολυμπιακού

μ.ε:
Ολοκληρώθηκε η κλήρωση για το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής.
Ο Ολυμπιακός θα κάνει πρεμιέρα στο Πανθεσσαλικό με αντίπαλο τον Αστέρα Πετρίτη. 

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα:

1η Αγωνιστική

Απόλλων Λάρισας – Πύδνα Κίτρους
Εθνικός Φιλιππιάδας – Νίκη
Αμβρακία Κωστακιών – Τυλυκράτης
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Διαγόρας Σεβαστής
Πιερικός – ΑΕ Ισταιίας
Ρήγας Φεραίος – ΑΕ Καραϊσκάκης
Ολυμπιακός Βόλου – Αστέρας Πετριτή
Μαύροι Αετοί – Θεσπρωτός

2η Αγωνιστική

Εθνικός Φιλιππιάδας – Απόλλων Λάρισας
Πύδνα Κίτρους – Αμβρακία Κωστακιών
Νίκη – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Τυλυκράτης – Πιερικός
Διαγόρας Σεβαστής – Ρήγας Φεραίος
ΑΕ Ισταιίας – Ολυμπιακός Βόλου
ΑΕ Καραϊσκάκης – Θεσπρωτός
Αστέρας Πετριτή – Μαύροι Αετοί

3η Αγωνιστική

Απόλλων Λάρισας – Αμβρακία Κωστακιών
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Εθνικός Φιλιππιάδας
Πιερικός – Πύδνα Κίτρους
Ρήγας Φεραίος – Νίκη
Ολυμπιακός Βόλου – Τυλυκράτης
Θεσπρωτός – Διαγόρας Σεβαστής
Μαύροι Αετοί – ΑΕ Ιστιαίας
ΑΕ Καραϊσκάκης – Αστέρας Πετριτή

4η Αγωνιστική

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Απόλλων Λάρισας
Αμβρακία Κωστακιών – Πιερικός
Εθνικός Φιλιππιάδας – Ρήγας Φεραίος
Πύδνα Κίτρους – Ολυμπιακός Βόλου
Νίκη  – Θεσπρωτός
Τυλυκράτης – Μαύροι Αετοί
Διαγόρας Σεβαστής – Αστέρας Πετριτή
ΑΕ Ισταιίας – ΑΕ Καραϊσκάκης

5η Αγωνιστική

Απόλλων Λάρισας – Πιερικός
Ρήγας Φεραίος – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Ολυμπιακός Βόλου – Αμβρακία Κωστακιών
Θεσπρωτός – Εθνικός Φιλιππιάδας
Μαύροι Αετοί – Πύδνα Κίτρους
Αστέρας Πετριτή – Νίκη
ΑΕ Καραϊσκάκης – Τυλυκράτης
Διαγόρας Σεβαστής – ΑΕ Ισταιίας

6η Αγωνιστική

Ρήγας Φεραίος – Απόλλων Λάρισας
Πιερικός – Ολυμπιακός Βόλου
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Θεσπρωτός
Αμβρακία Κωστακιών – Μαύροι Αετοί
Εθνικός Φιλιππιάδας – Αστέρας Πετριτή
Πύδνα Κίτρους – ΑΕ Καραϊσκάκης
Νίκη  – ΑΕ Ισταιίας
Τυλυκράτης – Διαγόρας Σεβαστής

7η Αγωνιστική

Απόλλων Λάρισας – Ολυμπιακός Βόλου
Θεσπρωτός – Ρήγας Φεραίος
Μαύροι Αετοί – Πιερικός
Αστέρας Πετριτή – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
ΑΕ Καραϊσκάκης – Αμβρακία Κωστακιών
ΑΕ Ισταιίας – Εθνικός Φιλιππιάδας
Διαγόρας Σεβαστής – Πύδνα Κίτρους
Νίκη  – Τυλυκράτης

8η Αγωνιστική

Θεσπρωτός – Απόλλων Λάρισας
Ολυμπιακός Βόλου – Μαύροι Αετοί
Ρήγας Φεραίος – Αστέρας Πετριτή
Πιερικός – ΑΕ Καραϊσκάκης
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΕ Ισταιίας
Αμβρακία Κωστακιών – Διαγόρας Σεβαστής
Εθνικός Φιλιππιάδας – Τυλυκράτης
Πύδνα Κίτρους – Νίκη

9η Αγωνιστική

Απόλλων Λάρισας – Μαύροι Αετοί
Αστέρας Πετριτή – Θεσπρωτός
ΑΕ Καραϊσκάκης – Ολυμπιακός Βόλου
ΑΕ Ισταιίας – Ρήγας Φεραίος
Διαγόρας Σεβαστής – Πιερικός
Τυλυκράτης – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Νίκη  – Αμβρακία Κωστακιών
Πύδνα Κίτρους – Εθνικός Φιλιππιάδας

10η Αγωνιστική

Αστέρας Πετριτή – Απόλλων Λάρισας
Μαύροι Αετοί – ΑΕ Καραϊσκάκης
Θεσπρωτός – ΑΕ Ισταιίας
Ολυμπιακός Βόλου – Διαγόρας Σεβαστής
Ρήγας Φεραίος – Τυλυκράτης
Πιερικός – Νίκη
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Πύδνα Κίτρους
Αμβρακία Κωστακιών – Εθνικός Φιλιππιάδας

11η Αγωνιστική

Απόλλων Λάρισας – ΑΕ Καραϊσκάκης
ΑΕ Ισταιίας – Αστέρας Πετριτή
Διαγόρας Σεβαστής – Μαύροι Αετοί
Τυλυκράτης – Θεσπρωτός
Νίκη – Ολυμπιακός Βόλου
Πύδνα Κίτρους – Ρήγας Φεραίος
Εθνικός Φιλιππιάδας – Πιερικός
Αμβρακία Κωστακιών – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

12η Αγωνιστική

ΑΕ Ισταιίας – Απόλλων Λάρισας
ΑΕ Καραϊσκάκης – Διαγόρας Σεβαστής
Αστέρας Πετριτή – Τυλυκράτης
Μαύροι Αετοί – Νίκη
Θεσπρωτός – Πύδνα Κίτρους
Ολυμπιακός Βόλου – Εθνικός Φιλιππιάδας
Ρήγας Φεραίος – Αμβρακία Κωστακιών
Πιερικός – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

13η Αγωνιστική

Απόλλων Λάρισας – Διαγόρας Σεβαστής
Τυλυκράτης – ΑΕ Ισταιίας
Νίκη  – ΑΕ Καραϊσκάκης
Πύδνα Κίτρους – Αστέρας Πετριτή
Εθνικός Φιλιππιάδας – Μαύροι Αετοί
Αμβρακία Κωστακιών – Θεσπρωτός
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Ολυμπιακός Βόλου
Πιερικός – Ρήγας Φεραίος

14η Αγωνιστική

Τυλυκράτης – Απόλλων Λάρισας
Διαγόρας Σεβαστής – Νίκη
ΑΕ Ισταιίας – Πύδνα Κίτρους
ΑΕ Καραϊσκάκης – Εθνικός Φιλιππιάδας
Αστέρας Πετριτή – Αμβρακία Κωστακιών
Μαύροι Αετοί – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Θεσπρωτός – Πιερικός
Ολυμπιακός Βόλου – Ρήγας Φεραίος

15η Αγωνιστική

Απόλλων Λάρισας – Νίκη
Πύδνα Κίτρους – Τυλυκράτης
Εθνικός Φιλιππιάδας – Διαγόρας Σεβαστής
Αμβρακία Κωστακιών – ΑΕ Ισταιίας
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΕ Καραϊσκάκης
Πιερικός – Αστέρας Πετριτή
Ρήγας Φεραίος – Μαύροι Αετοί
Ολυμπιακός Βόλου – Θεσπρωτός

Δείτε όλο το πρόγραμμα της ομάδας μας...ΕΔΩ!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...