Σάββατο, 25 Οκτωβρίου 2014

Το πανόραμα της 3ης αγωνιστικής

μ.ε:
Ηρακλής και Ζάκυνθος συνέχισαν με νίκες.
Αποτελέσματα,βαθμολογίες ...

Βορράς
Με σκόρερ τον Λουκίνα ο Ηρακλής πέτυχε την τρίτη συνεχόμενη νίκη.Η Ζάκυνθος συνέχισε με τρίποντο με τέρμα του Ευθυμίου στο 10'.
Η Λαμία κέρδισε την Λάρισα με γκολ του Βασιλόγιαννη ενώ δίκαια διαμαρτυρήθηκε για πέναλτι που δεν δόθηκε στον ίδιο παίκτη.Η Λάρισα με την σειρά της φωνάζει για αυστηρή αποβολή του Ντερνίς.

Αποτελέσματα:
Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων 1926 3-2
Εθνικός Γαζώρου – Φωκικός 1-1
Ζάκυνθος – Αιγινιακός 1-0
Τύρναβος – Ηρακλής 0-2
Πιερικός – Αγροτικός Αστέρας 1-0
Λαμία – Λάρισα 1-0

Ρεπό: Αναγ. Καρδίτσας


Η βαθμολογία:
1) Ηρακλής 9 (4-0)
2) Ζάκυνθος 9 (4-0)
3) Λαμία 7 (3-1)
-----------------------------------------------------------------------------
4) Λάρισα 6 (5-1)
-----------------------------------------------------------------------------
5) Αιγινιακός 4 (1-1)
6) Πιερικός 4 (1-1)
7) Ολυμπιακός Βόλου 3 (3-5)
8) Εθνικός Γαζωρού 2 (1-1)
9) Φωκικός 2 (2-2)
10) Καρδίτσα 1 (0-1)
-----------------------------------------------------------------------------
11) Τύρναβος 1 (0-3)
12) Καλαμαριά 1 (2-5)
13) Αγροτικός Αστέρας 0 (0-5)


Η επόμενη αγωνιστική

Παρασκευή 31/10/2014
Λάρισα - Πιερικός

Κυριακή 02/11/2014
Εθνικός Γαζώρου - Λαμία
Φωκικός - Αναγέννηση Καρδίτσας
Αγροτικός Αστέρας - Ολυμπιακός Βόλου

Δευτέρα 03/11/2014
Απόλλων Καλαμαριάς - Τίρναβος
Αιγινιακός - Ηρακλής

Νότος

Αποτελέσματα: 
ΑΟ Χανιά – ΑΕΚ 0-2
Ηρακλής Ψαχνών – Άλιμος 0-0
Επισκοπή – Παναχαϊκή αναβάλλεται
Φωστήρας – Αχαρναϊκός 0-2
Απόλλων Σμύρνης – Πανηλειακός 4-2
Παναιγιάλειος – Καλλιθέα 1-0
Ρεπό: Ερμιονίδα


Η βαθμολογία:

1) ΑΕΚ 9 (5-1)
2) Απόλλων 6 (6-4)
3) Παναιγιάλιος 6 (3-1)
-----------------------------------------------------------------------------
4) Ερμιονίδα 4 (3-1)
----------------------------------------------------------------------------
5) Χανιά 4 (1-0)
6) Αχαρναικός 4 (3-3)
7) Ηρακλής Ψαχνών 4 (2-3)
8) Παναχαϊκή 3 (3-0)
9) Άλιμος 3 (2-2)
10) Επισκοπή 1 (1-1)
-----------------------------------------------------------------------------
11) Καλλιθέα 1 (1-3)
12) Πανηλειακός 1 (3-7)
13) Φωστήρας 0 (0-4)

Η επόμενη αγωνιστική:

Κυριακή 02/11/2014
Επισκοπή - Ηρακλής Ψαχνών
Άλιμος - Παναιγιάλειος
Πανηλειακός - Χανιά
Αχαρναϊκός - ΑΕΚ

Δευτέρα 03/11/2014
Παναχαϊκή - Ερμιονίδα
Καλλιθέα - Απόλλων Σμύρνης

Ρεπό: Φωστήρας








Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...