Συγχαρητήρια επιστολή στην ΕΠΟ για την πρόκριση της Εθνικής ομάδας στο Μουντιάλ της Βραζιλίας απέστειλε σήμερα το πρωί ο πρόεδρος της ΠΑΕ Ολυμπιακός Βόλου Δημήτρης Καραγιάννης.
Αναλυτικά η επιστολή αναφέρει:
Αναλυτικά η επιστολή αναφέρει:
"Η ΠΑΕ Ολυμπιακός Βόλου συγχαίρει τα μέλη της Εθνικής ομάδας για την πρόκρισή της στην τελική φάση του Παγκοσμίου Κυπέλλου που θα διεξαχθεί το καλοκαίρι στη Βραζιλία. Για μία ακόμη φορά η Εθνική ομάδα ποδοσφαίρου έκανε όλους του Έλληνες υπερήφανους. Σας ευχαριστούμε γι αυτό και ευχόμαστε οι επιτυχίες να συνεχιστούν και στα γήπεδα της Βραζιλίας".