Σάββατο 16 Μαρτίου 2013

Παράπονα και ισοπαλία

Με παράπονα για την διαιτησία,αλλά και με τον βαθμό της ισοπαλίας γύρισε από την Καβάλα η ομάδα Νέων του Ολυμπιακού Βόλου.
Οι «ερυθρόλευκοι» προηγήθηκαν στο σκορ μόλις στο 4ο λεπτό με σουτ του Τσιάκου, με τη χαρά τους όμως να μην κρατά και πολύ καθώς δύο λεπτά αργότερα , στο 6’, ο Θεοδωριδης έφερε το ματς στα ίσα για τους Καβαλιώτες, ισοφαρίζοντας σε 1-1. Μάλιστα πριν την ανάπαυλα οι γηπεδούχοι πήραν και τα ηνία στο σκορ με 2-1, χάρη σε τέρμα του Μπρατσιάνι στο 42’.

Οι πάικτες του Κώστα Σταματίου κατάφεραν να πάρουν το βαθμό της ισοπαλίας ισοφαρίζοντας στο 85ο λεπτό με τον Λέτσο.

Ολυμπιακός Βόλου: Ξανθάς, Δημητριάδης, Αναστασίου (63’ Σκοπελίτης), Βαλωτής, Γιαουπλάρι (63’ Γάτσιος), Ναουμίδης, Λέτσος, Μπόρας, Τσάκος (86΄Τσελεπής), Κολημήτρας, Κόμνος.