Δημοσιεύουμε το μήνυμα που ήρθε στο ηλεκτρονικό μας ταχυδρομείο:
«Υπάρχει μεγάλη ανάγκη για αίμα στο Αττικό νοσοκομείο Αθηνών.
Ο ασθενής θα χρειαστεί 4-5 φιάλες αίμα μετά από επέμβαση ανοιχτής καρδιάς τη Δευτέρα. (βασική προϋπόθεση ο αιμοδότης να είναι πάνω από 18 ετών) .Η προθεσμία είναι μέχρι και την Κυριακή, ΕΠΕΙΓΟΝ! Παρακαλώ αν υπάρχει η δυνατότητα να δημοσιευτεί στην σελίδα σας η έκκληση διότι υπάρχει πραγματική ανάγκη....(Θα προτιμούσα να μη δημοσιευτεί το e-mail μου ή τα στοιχεία του ασθενούς,είναι παράκληση της οικογένειάς του)
Ευχαριστώ εκ των προτέρων....
Τα στοιχεία του ασθενή είναι :Βουκελάτος Κωνσταντίνος του Δημητρίου.Αττικό νοσοκομείο Αθηνών Αγγειοχειρουργική!
Σ.Σ :Το VolosFans προχώρησε σε δημοσίευση του ονόματος ,αφού είναι αναγκαία η δήλωσή του κατά την αιμοδοσία από τρίτο.