Την τρίτη συνεχόμενη νίκη στο πρωτάθλημα πέτυχε σήμερα το μεσημέρι η ομάδα Νέων του Ολυμπιακού Βόλου, η οποία επικράτησε με 1-0 της Δόξας Δράμας στο ΕΑΚ του Βόλου.
Οι «ερυθρόλευκοι» του Κώστα Σταματίου είχαν πολύ καλή παρουσία στο πρώτο ημίχρονο, διάστημα που πέτυχαν το γκολ, ενώ έχασαν και δύο ακόμη κλασικές ευκαιρίες να πετύχουν και δεύτερο τέρμα.
Ο Μπόρας ήταν με κεφαλιά ο σκόρερ του αγώνα.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.:Ξανθάς, Δημητριάδης, Ναουμίδης, Καψιώτης, Αναστασίου, Μπόρας (86' Γάτσιος), Κολημήτρας (82' Καλιακούδας), Κοτζαθανάσης, Τσιάκος, Σκοπελίτης, Λέτσος (75' Βαλωτής)
Ο Μπόρας ήταν με κεφαλιά ο σκόρερ του αγώνα.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.:Ξανθάς, Δημητριάδης, Ναουμίδης, Καψιώτης, Αναστασίου, Μπόρας (86' Γάτσιος), Κολημήτρας (82' Καλιακούδας), Κοτζαθανάσης, Τσιάκος, Σκοπελίτης, Λέτσος (75' Βαλωτής)