Η τυπική ανακοίνωση της ΠΑΕ απομένει για την επιστροφή του Κώστα Καπετάνου στην ομάδα που αναδείχτηκε.
Το VolosFans πρώτο και αποκλειστικά από τις 8 Γενάρη (δείτε... εδώ) είχε προαναγγείλει με συνεχείς δημοσιεύσεις του ,την συμφωνία (δείτε...εδώ) και την έλευση (δείτε...εδώ) του Κώστα Καπετάνου.
Ο παίκτης υπέγραψε συμβόλαιο διάρκειας 1μιση έτους.Η επίσημη ανακοίνωση της ΠΑΕ αναμένεται από τις επόμενες ώρες ,ίσως και μέχρι την Δευτέρα οπότε και εκδικάζεται η προσφυγή του παίκτη κατά του Άρη.
Διαβάστε...ΕΔΩ! ένα μίνι βιογραφικό της νέας μεταγραφής της ομάδας μας.