Στο Πανθεσσαλικό ,όπως όλα δείχνουν,θα στεγαστούν τελικά τα γραφεία της ΠΑΕ.
Μάλιστα ο χώρος θα είναι κατά πάσα πιθανότητα ο ίδιος κάτω από την δυτική κερκίδα.
Οι τελευταίες λεπτομέρειες παραχώρησης συζητήθηκαν σήμερα σε συνάντηση που είχε ο πρόεδρος της ΠΑΕ κος Μποτσιβάλης με την πρόεδρο των Τουριστικών Ακινήτων κα Αυγή Μαρκοπούλου.
Μάλιστα ο χώρος θα είναι κατά πάσα πιθανότητα ο ίδιος κάτω από την δυτική κερκίδα.
Οι τελευταίες λεπτομέρειες παραχώρησης συζητήθηκαν σήμερα σε συνάντηση που είχε ο πρόεδρος της ΠΑΕ κος Μποτσιβάλης με την πρόεδρο των Τουριστικών Ακινήτων κα Αυγή Μαρκοπούλου.