Ο πρόεδρος του Πανσερραικού Πέτρος Θεοδωρίδης ηγείται «κινήματος» και προσπαθεί να επηρεάσει αρνητικά τους υπόλοιπους προέδρους στην σημερινή ψηφοφορία.
Τάδε έφη ο πρώην πρόεδρος του Ηρακλή κος Ατματζίδης και η αντίδραση των οργανωμένων του Γηραιού ήταν αστραπιαία αφού με ανακοίνωσή τους ,ούτε λίγο ,ούτε πολύ καλούν τον πρόεδρο των Σερρών να μείνει μακριά από την συμπρωτεύουσα.
Τάδε έφη ο πρώην πρόεδρος του Ηρακλή κος Ατματζίδης και η αντίδραση των οργανωμένων του Γηραιού ήταν αστραπιαία αφού με ανακοίνωσή τους ,ούτε λίγο ,ούτε πολύ καλούν τον πρόεδρο των Σερρών να μείνει μακριά από την συμπρωτεύουσα.