Στις 16 Ιουλίου
θα πραγματοποιηθεί η εκλογοαπολογιστική Συνέλευση του Α.Σ. Ολυμπιακός Βόλου ,σύμφωνα με ανακοίνωση που απεστάλη από τον Ερασιτέχνη.
Η ανακοίνωση αναφέρει:
«Η Εκλογοαπολογιστική Συνέλευση του Α.Σ. Ολυμπιακός Βόλου 1937, θα πραγματοποιηθεί στις 16 Ιουλίου, στις 19.00, στο ξενοδοχείο PARK.
Το Γραφείο Τύπου ».
Εν τω μεταξύ οι κ.κ. Έξαρχου Απ., Κουσιαρής , Καπότσης και Τσουμάκης ζήτησαν να αναλάβουν πρωτοβουλία για την ευθύνη λειτουργίας του γυναικείου μπάσκετ. Το αίτημα έγινε ασμένως δεκτό από την διοίκηση του Ερασιτέχνη, η οποία θα παράσχει κάθε δυνατή βοήθεια και διευκόλυνση προς την επιτροπή αυτή.
Η ανακοίνωση αναφέρει:
«Η Εκλογοαπολογιστική Συνέλευση του Α.Σ. Ολυμπιακός Βόλου 1937, θα πραγματοποιηθεί στις 16 Ιουλίου, στις 19.00, στο ξενοδοχείο PARK.
Το Γραφείο Τύπου ».
Εν τω μεταξύ οι κ.κ. Έξαρχου Απ., Κουσιαρής , Καπότσης και Τσουμάκης ζήτησαν να αναλάβουν πρωτοβουλία για την ευθύνη λειτουργίας του γυναικείου μπάσκετ. Το αίτημα έγινε ασμένως δεκτό από την διοίκηση του Ερασιτέχνη, η οποία θα παράσχει κάθε δυνατή βοήθεια και διευκόλυνση προς την επιτροπή αυτή.