Όπως το VolosFans σας προανήγγειλε από τις 11 Αυγούστου ,ο Άγγελος Σταυράκης είναι η νέα μεταγραφή του Ολυμπιακού Βόλου.
Ο νεαρός πρώην τερματοφύλακας του Εθνικού Φιλλιπιάδας αποκτήθηκε για τα επόμενα 3 χρόνια από τους ερυθρόλευκους και προορίζεται για να πλαισιώσει τους Γιακούποβιτς και Ρόκα.
Ο νεαρός πρώην τερματοφύλακας του Εθνικού Φιλλιπιάδας αποκτήθηκε για τα επόμενα 3 χρόνια από τους ερυθρόλευκους και προορίζεται για να πλαισιώσει τους Γιακούποβιτς και Ρόκα.