Μία ακόμα «δυνατή» μεταγραφή τελείωσε ο Ολυμπιακός Βόλου
Ο Χρήστος Ιντζίδης είναι παίκτης του Ολυμπιακού Βόλου,αφού υπέγραψε το συμβόλαιό του.
Πρόκειται για τον 22χρονο κεντρικό αμυντικό του Απόλλωνα Λεμεσού ο οποίος μετέβη στην Κύπρο αφού πρόλαβε και πέρασε «για τα καλά» από την Σούπερ Λίγκα μέσω του Λεβαδειακού (13 συμμετοχές - 1γκολ),του Πλατανιά (13 συμμετοχές) ,αλλά και του ΠΑΟΚ (5 συμμετοχές).
Ο νεαρός υψηλόσωμος (1.90) αμυντικός είναι ένα πολυεργαλείο στην άμυνα,αφού εκτός από την βασική του θέση στο κέντρο της άμυνας ,καλύπτει και το αριστερό άκρο,αλλά και την θέση του αμυντικού χαφ.
![](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_uiJ0n0SQKHswwbvkPqL-VqV7z3H66jyFYPkVWKbSGMJCiFM_W6LMUWVo5wuNovH34_NwFVwlf4TrFzwTXU3ETAMiD4d7qZFkQ7SpyRaovIy8pNup6GNrOMjmkp9h8xzWqaO7o7Ff1J3c-BSwKNH3DKtewbsSV-mfv_y3Af6oMwNg=s0-d)
Η ανακοίνωση έγινε και από την ΠΑΕ πριν λίγο...(uptd 11:02)
Πρόκειται για τον 22χρονο κεντρικό αμυντικό του Απόλλωνα Λεμεσού ο οποίος μετέβη στην Κύπρο αφού πρόλαβε και πέρασε «για τα καλά» από την Σούπερ Λίγκα μέσω του Λεβαδειακού (13 συμμετοχές - 1γκολ),του Πλατανιά (13 συμμετοχές) ,αλλά και του ΠΑΟΚ (5 συμμετοχές).
Ο νεαρός υψηλόσωμος (1.90) αμυντικός είναι ένα πολυεργαλείο στην άμυνα,αφού εκτός από την βασική του θέση στο κέντρο της άμυνας ,καλύπτει και το αριστερό άκρο,αλλά και την θέση του αμυντικού χαφ.
Η ανακοίνωση έγινε και από την ΠΑΕ πριν λίγο...(uptd 11:02)