Σε μια ανακοίνωση με απίστευτες ύβρεις προς τους βουλευτές της Μαγνησίας κο Καρτάλη,και κα Ζήση,προχώρησε ο σύνδεσμος φιλάθλων των Monsters.
Έκπληξη και αηδία από τους βουλευτές που ετοιμάζουν μηνύσεις.
Η χυδαιότητα είναι αυτή που κατακλύζει την ανακοίνωση.Η αντιπρόεδρος της Βουλής και ο βουλευτής κος Καρτάλης,καθώς και ο Δήμαρχος της πόλης του Βόλου αποκαλούνται ως «φίδια και ανύπαρκτα πολιτικά πρόσωπα που προκαλούν αηδία και τάσσονται στο πλευρό της παρανομίας».
Εκφράσεις απίστευτες που ασφαλώς δεν θα περάσουν έτσι ακόμα και αν προέρχονται από τα...βάθη του κάμπου.
Έκπληξη και αηδία από τους βουλευτές που ετοιμάζουν μηνύσεις.
Η χυδαιότητα είναι αυτή που κατακλύζει την ανακοίνωση.Η αντιπρόεδρος της Βουλής και ο βουλευτής κος Καρτάλης,καθώς και ο Δήμαρχος της πόλης του Βόλου αποκαλούνται ως «φίδια και ανύπαρκτα πολιτικά πρόσωπα που προκαλούν αηδία και τάσσονται στο πλευρό της παρανομίας».
Εκφράσεις απίστευτες που ασφαλώς δεν θα περάσουν έτσι ακόμα και αν προέρχονται από τα...βάθη του κάμπου.