Αλματώδης είναι η αύξηση των εισιτηρίων διαρκείας τα οποία έχουν βρει...κατόχους.Μέχρι το βράδυ της Τετάρτης οι κάρτες που είχαν πουληθεί άγγιζαν τον αριθμό των 3.000.
Η αύξηση που σημειώθηκε είναι αλματώδης αν κανείς σκεφτεί πως μέχρι τις 11 Αυγούστου είχαν πωληθεί κάτι περισσότερα από 1500!Αυτό σημαίνει πως μέσα σε 4 εργάσιμες μέρες πωλήθηκαν 1500 περίπου εισιτήρια!
Η αύξηση που σημειώθηκε είναι αλματώδης αν κανείς σκεφτεί πως μέχρι τις 11 Αυγούστου είχαν πωληθεί κάτι περισσότερα από 1500!Αυτό σημαίνει πως μέσα σε 4 εργάσιμες μέρες πωλήθηκαν 1500 περίπου εισιτήρια!