Τετάρτη 30 Νοεμβρίου 2016

Τζοβάρας στην Νέα Ιωνία!

Ο διαιτητής Γιώργος Τζοβάρας από τον σύνδεσμο Φθιώτιδας ορίστηκε να διευθύνει το παιχνίδι της Κυριακής στο "Π. Μαγουλάς", ανάμεσα στην Νίκη και τον Ολυμπιακό.

Βοηθοί του ορίστηκαν οι Βασίλης Καλύβας και Γιώργος Λιτοσελίτης, επίσης από τον σύνδεσμο Φθιώτιδας.
Παρατηρητής ορίστηκε η κυρία Χρύσα Μαργαρίτη από τον σύνδεσμο Εύβοια.

Ο συγκεκριμένος ρέφερι διαιτήτευσε τον μοναδικό αγώνα του Ολυμπιακού στον οποίο οι ερυθρόλευκοι ηττήθηκαν ,αυτόν στην Λάρισα με αντίπαλο τον Απόλλωνα.

Ο Λαμιώτης διαιτητής ήταν βοηθός στο παιχνίδι Ολυμπιακός Βόλου - Εθνικός την περίοδο 08-09.

Για πρώτη φορά «σφύριξε» τον Ολυμπιακό στο παιχνίδι με την Επισκοπή τον Δεκέμβριο του 13' ,όπου ο Ολυμπιακός είχε κερδίσει με 0-2.

Έπειτα ξαναβρέθηκε στον δρόμο των ερυθρολεύκων τον Δεκέμβριο του 14 όταν ήταν ο ρέφερι του παιχνιδιού Ηρακλής - Ολυμπιακός Βόλου.

Την περίοδο 15-16 διαιτήτευσε το παιχνίδι Ολυμπιακός Βόλου -Παναιγιάλιος οπότε ο Ολυμπιακό κέρδισε την ομάδα του Αιγίου με ανατροπή.

Βοήθησε κι εσύ το VolosFans κάνοντας κλικ σε μία από τις κορυφαίες διαφημίσεις που σε ενδιαφέρει!
Απενεργοποιήστε τον adblocker για την ομαλή λειτουργία της ιστοσελίδας.

Μάθε πρώτος τα νέα του Ολυμπιακού κάνοντας like στο προφίλ μας στο facebook...ΤΩΡΑ!