Τρίτη, 5 Οκτωβρίου 2021

Το πρόγραμμα των δύο ομίλων!


Στον Βορρά τοποθετήθηκε τελικά ο Ολυμπιακός. Δείτε το πρόγραμμα όλης της SL2!

Πρεμιέρα στις Σέρρες ο Ολυμπιακός στις 17 Οκτώβρη!


1η -16η

Ολυμπιακός Β - Τρίκαλα

Απόλλων Λάρισας - Βέροια

Πιερικός - Θεσπρωτός

ΑΕΛ - ΠΑΟΚ Β

Απόλλων Πόντου - Αλμωπός Αριδαίας

Ηρακλής - Αν. Καρδίτσας

Νίκη  - Ξάνθη

Πανσερραϊκός - Ολυμπιακός Βόλου

2η -17η

Βέροια - Ολυμπιακός Β

Θεσπρωτός - Απόλλων Λάρισας

ΠΑΟΚ Β - Πιερικός

Αλμωπός Αριδαίας - ΑΕΛ

Αν. Καρδίτσας - Απόλλων Πόντου

Ξάνθη - Ηρακλής

Ολυμπιακός Βόλου - Νίκη

Τρίκαλα - Πανσερραϊκός


3η -18η

Ολυμπιακός Β - Θεσπρωτός

Απόλλων Λάρισας - ΠΑΟΚ Β

Πιερικός - Αλμωπός Αριδαίας

ΑΕΛ - Αν. Καρδίτσας

Απόλλων Πόντου - Ξάνθη

Ηρακλής - Ολυμπιακός Βόλου

Νίκη Βόλου - Πανσερραϊκός

Τρίκαλα - Βέροια

4η -19η

ΠΑΟΚ Β - Ολυμπιακός Β

Θεσπρωτός - Βέροια

Νίκη  - Τρίκαλα

Πανσερραϊκός - Ηρακλής

Ολυμπιακός Βόλου - Απόλλων Πόντου

Ξάνθη - ΑΕΛ

Αν. Καρδίτσας - Πιερικός

Αλμωπός Αριδαίας - Απόλλων Λάρισας


5η -20ή

Ολυμπιακός Β - Αλμωπός Αριδαίας

Απόλλων Λάρισας - Αν. Καρδίτσας

Πιερικός - Ξάνθη

ΑΕΛ - Ολυμπιακός Βόλου

Απόλλων Πόντου - Πανσερραϊκός

Ηρακλής - Νίκη 

Τρίκαλα - Θεσπρωτός

Βέροια - ΠΑΟΚ Β


6η -21η

Αν. Καρδίτσας - Ολυμπιακός Β

Αλμωπός Αριδαίας - Βέροια

ΠΑΟΚ Β - Θεσπρωτός

Ηρακλής - Τρίκαλα

Νίκη  - Απόλλων Πόντου

Πανσερραϊκός - ΑΕΛ

Ολυμπιακός Βόλου - Πιερικός

Ξάνθη - Απόλλων Λάρισας


7η -22η

Ολυμπιακός Β - Ξάνθη

Απόλλων Λάρισας - Ολυμπιακός Βόλου

Πιερικός - Πανσερραϊκός

ΑΕΛ - Νίκη 

Απόλλων Πόντου - Ηρακλής

Τρίκαλα - ΠΑΟΚ Β

Θεσπρωτός - Αλμωπός Αριδαίας

Βέροια - Αν. Καρδίτσας


8η -23η

Ολυμπιακός Βόλου - Ολυμπιακός Β

Ξάνθη - Βέροια

Αν. Καρδίτσας - Θεσπρωτός

Αλμωπός Αριδαίας - ΠΑΟΚ Β

Απόλλων Πόντου - Τρίκαλα

Ηρακλής - ΑΕΛ

Νίκη - Πιερικός

Πανσερραϊκός - Απόλλων Λάρισας


9η -24η

Ολυμπιακός Β - Πανσερραϊκός

Απόλλων Λάρισας - 

Πιερικός - Ηρακλής

ΑΕΛ - Απόλλων Πόντου

Τρίκαλα - Αλμωπός Αριδαίας

ΠΑΟΚ Β - Αν. Καρδίτσας

Θεσπρωτός - Ξάνθη

Βέροια - Ολυμπιακός Βόλου


10η 25η

Νίκη - Ολυμπιακός Β

Πανσερραϊκός - Βέροια

Ολυμπιακός Βόλου - Θεσπρωτός

Ξάνθη - ΠΑΟΚ Β

Αν. Καρδίτσας - Αλμωπός Αριδαίας

ΑΕΛ - Τρίκαλα

Απόλλων Πόντου - Πιερικός

Ηρακλής - Απόλλων Λάρισας


11η -26η

Ολυμπιακός Β - Ηρακλής

Απόλλων Λάρισας - Απόλλων Πόντου

Πιερικός - ΑΕΛ

Τρίκαλα - Αν. Καρδίτσας

Αλμωπός Αριδαίας - Ξάνθη

ΠΑΟΚ Β - Ολυμπιακός Βόλου

Θεσπρωτός - Πανσερραϊκός

Βέροια - Νίκη 


12η -27η

Απόλλων Πόντου - Ολυμπιακός Β

Ηρακλής - Βέροια

Νίκη  - Θεσπρωτός

Πανσερραϊκός - ΠΑΟΚ Β

Ολυμπιακός Βόλου - Αλμωπός Αριδαίας

Ξάνθη - Αν. Καρδίτσας

Πιερικός - Τρίκαλα

ΑΕΛ - Απόλλων Λάρισας


13η -28η

Ολυμπιακός Β - ΑΕΛ

Απόλλων Λάρισας - Πιερικός

Τρίκαλα - Ξάνθη

Αν. Καρδίτσας - Ολυμπιακός Βόλου

Αλμωπός Αριδαίας - Πανσερραϊκός

ΠΑΟΚ Β - Νίκη 

Θεσπρωτός - Ηρακλής

Βέροια - Απόλλων Πόντου


14η -29η

Πιερικός - Ολυμπιακός Β

ΑΕΛ - Βέροια

Απόλλων Πόντου - Θεσπρωτός

Ηρακλής - ΠΑΟΚ Β

Νίκη - Αλμωπός Αριδαίας

Πανσερραϊκός - Αν. Καρδίτσας

Ολυμπιακός Βόλου - Ξάνθη

Απόλλων Λάρισας - Τρίκαλα


15η 30ή

Ολυμπιακός Β - Απόλλων Λάρισας

Τρίκαλα - Ολυμπιακός Βόλου

Ξάνθη - Πανσερραϊκός

Αν. Καρδίτσας - Νίκη 

Αλμωπός Αριδαίας - Ηρακλής

ΠΑΟΚ Β - Απόλλων Πόντου

Θεσπρωτός - ΑΕΛ

Βέροια - Πιερικός


ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ 2ου ΟΜΙΛΟΥ

1η -16η

Κηφισιά - Ρόδος

Αστ. Βλαχιώτη - Ηρόδοτος

ΟΦΙ - Παναθηναϊκός Β

Καλλιθέα - Επισκοπή

Λεβαδειακός - Καραϊσκάκης

Χανιά - Καλαμάτα

Εργοτέλης - Αιγάλεω

Διαγόρας - ΑΕΚ Β

2η- 17η

Ηρόδοτος - Κηφισιά

Παναθηναϊκός Β - Αστ. Βλαχιώτη

Επισκοπή - ΟΦΙ

Καραϊσκάκης - Καλλιθέα

Καλαμάτα - Λεβαδειακός

Αιγάλεω - Χανιά

ΑΕΚ Β - Εργοτέλης

Ρόδος - Διαγόρας

3η -18η

Κηφισιά - Παναθηναϊκός Β

Αστ. Βλαχιώτη - Επισκοπή

ΟΦΙ - Καραϊσκάκης

Καλλιθέα - Καλαμάτα

Λεβαδειακός - Αιγάλεω

Χανιά - ΑΕΚ Β

Εργοτέλης - Διαγόρας

Ρόδος - Ηρόδοτος

4η -19η

Επισκοπή - Κηφισιά

Παναθηναϊκός Β - Ηρόδοτος

Εργοτέλης - Ρόδος

Διαγόρας - Χανιά

ΑΕΚ Β - Λεβαδειακός

Αιγάλεω - Καλλιθέα

Καλαμάτα - ΟΦΙ

Καραϊσκάκης - Αστ. Βλαχιώτη


5η- 20ή

Κηφισιά - Καραϊσκάκης

Αστ. Βλαχιώτη - Καλαμάτα

ΟΦΙ - Αιγάλεω

Καλλιθέα - ΑΕΚ Β

Λεβαδειακός - Διαγόρας

Χανιά - Εργοτέλης

Ρόδος - Παναθηναϊκός Β

Ηρόδοτος - Επισκοπή


6η -21η

Καλαμάτα - Κηφισιά

Καραϊσκάκης - Ηρόδοτος

Επισκοπή - Παναθηναϊκός Β

Χανιά - Ρόδος

Εργοτέλης - Λεβαδειακός

Διαγόρας - Καλλιθέα

ΑΕΚ Β - ΟΦΙ

Αιγάλεω - Αστ. Βλαχιώτη


7η- 22η

Κηφισιά - Αιγάλεω

Αστ. Βλαχιώτη - ΑΕΚ Β

ΟΦΙ - Διαγόρας

Καλλιθέα - Εργοτέλης

Λεβαδειακός - Χανιά

Ρόδος - Επισκοπή

Παναθηναϊκός Β - Καραϊσκάκης

Ηρόδοτος - Καλαμάτα


8η -23η

ΑΕΚ Β - Κηφισιά

Αιγάλεω - Ηρόδοτος

Καλαμάτα - Παναθηναϊκός Β

Καραϊσκάκης - Επισκοπή

Λεβαδειακός - Ρόδος

Χανιά - Καλλιθέα

Εργοτέλης - ΟΦΙ

Διαγόρας - Αστ. Βλαχιώτη


9η 24η

Κηφισιά - Διαγόρας

Αστ. Βλαχιώτη - Εργοτέλης

ΟΦΙ - Χανιά

Καλλιθέα - Λεβαδειακός

Ρόδος - Καραϊσκάκης

Επισκοπή - Καλαμάτα

Παναθηναϊκός Β - Αιγάλεω

Ηρόδοτος - ΑΕΚ Β


10η 25η

Εργοτέλης - Κηφισιά

Διαγόρας - Ηρόδοτος

ΑΕΚ Β - Παναθηναϊκός Β

Αιγάλεω - Επισκοπή

Καλαμάτα - Καραϊσκάκης

Καλλιθέα - Ρόδος

Λεβαδειακός - ΟΦΙ

Χανιά - Αστ. Βλαχιώτη


11η 26η

Κηφισιά - Χανιά

Αστ. Βλαχιώτη - Λεβαδειακός

ΟΦΙ - Καλλιθέα

Ρόδος - Καλαμάτα

Καραϊσκάκης - Αιγάλεω

Επισκοπή - ΑΕΚ Β

Παναθηναϊκός Β - Διαγόρας

Ηρόδοτος - Εργοτέλης


12η 27η

Λεβαδειακός - Κηφισιά

Χανιά - Ηρόδοτος

Εργοτέλης - Παναθηναϊκός Β

Διαγόρας - Επισκοπή

ΑΕΚ Β - Καραϊσκάκης

Αιγάλεω - Καλαμάτα

ΟΦΙ - Ρόδος

Καλλιθέα - Αστ. Βλαχιώτη


13η 28η

Κηφισιά - Καλλιθέα

Αστ. Βλαχιώτη - ΟΦΙ

Ρόδος - Αιγάλεω

Καλαμάτα - ΑΕΚ Β

Καραϊσκάκης - Διαγόρας

Επισκοπή - Εργοτέλης

Παναθηναϊκός Β - Χανιά

Ηρόδοτος - Λεβαδειακός


14η 29η

ΟΦΙ - Κηφισιά

Καλλιθέα - Ηρόδοτος

Λεβαδειακός - Παναθηναϊκός Β

Χανιά - Επισκοπή

Εργοτέλης - Καραϊσκάκης

Διαγόρας - Καλαμάτα

ΑΕΚ Β - Αιγάλεω

Αστ. Βλαχιώτη - Ρόδος


15η 30ή

Κηφισιά - Αστ. Βλαχιώτη

Ρόδος - ΑΕΚ Β

Αιγάλεω - Διαγόρας

Καλαμάτα - Εργοτέλης

Καραϊσκάκης - Χανιά

Επισκοπή - Λεβαδειακός

Παναθηναϊκός Β - Καλλιθέα

Ηρόδοτος - ΟΦΙ

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...