Τετάρτη, 4 Σεπτεμβρίου 2019

Με Ασπρόπυργο στην πρεμιέρα!

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της football league για την χρονιά 19-20.


Ολόκληρο το πρόγραμμα της κατηγορίας παρακάτω:


1η αγωνιστική

Αιγάλεω – Καλαμάτα
Καβάλα – Τρίγλια
Ιάλυσος – ΟΦ Ιεράπετρας
Ασπρόπυργος – Ολυμπιακός Βόλου
Νίκη – Θεσπρωτός
Βέροια – Διαγόρας
Ιωνικός – Τρίκαλα

2η αγωνιστική (06/10)
Kαβάλα – Αιγάλεω
Καλαμάτα – Ιάλυσος
Τρίγλια – Ασπρόπυργος
ΟΦ Ιεράπετρας – Νίκη Βόλου
Ολυμπιακός Βόλου – Βέροια
Θεσπρωτός – Ιωνικός
Διαγόρας – Τρίκαλα

3η αγωνιστική (13/10)

Αιγάλεω – Ιάλυσος
Ασπρόπυργος – Καβάλα
Νίκη – Καλαμάτα
Βέροια – Τρίγλια
Ιωνικός – ΟΦ Ιεράπετρας
Τρίκαλα – Ολυμπιακός Βόλου
Διαγόρας – Θεσπρωτός

4η αγωνιστική (20/10)


Ασπρόπυργος – Αιγάλεω
Ιαλυσος – Νίκη
Καβάλα – Βέροια
Καλαμάτα – Ιωνικός
Τρίγλια – Τρίκαλα
ΟΦ Ιεράπετρας – Διαγόρας
Ολυμπιακός Βόλου – Θεσπρωτός

5η αγωνιστική (27/10)

Αιγάλεω – Νίκη
Βέροια – Ασπρόπυργος
Ιωνικός – Ιάλυσος
Τρίκαλα – Καβάλα
Διαγόρας – Καλαμάτα
Θεσπρωτός – Τρίγλια
Ολυμπιακός Βόλου – ΟΦ Ιεράπετρας

6η αγωνιστική (03/11)

Βέροια – Αιγάλεω
Νίκη – Ιωνικός
Ασπρόπυργος – Τρίκαλα
Ιάλυσος – Διαγόρας
Καβάλα – Θεσπρωτός
Καλαμάτα – Ολυμπιακός Βόλου
Τρίγλια – ΟΦ Ιεράπετρας


7η αγωνιστική (10/11)

Αιγάλεω – Ιωνικός
Τρίκαλα – Βέροια
Διαγόρας – Νίκη
Θεσπρωτός – Ασπρόπυργος
Ολυμπιακός Βόλου – Ιάλυσος
ΟΦ Ιεράπετρας – Καβάλα
Τρίγλια – Καλαμάτα

8η αγωνιστική (17/11)

Τρίκαλα – Αιγάλεω
Ιωνικός – Διαγόρας
Βέροια – Θεσπρωτός
Νίκη  – Ολυμπιακός Βόλου
Ασπρόπυργος – ΟΦ Ιεράπετρας
Ιάλυσος – Τρίγλια
Καβάλα – Καλαμάτα

9η αγωνιστική (24/11)

Αιγάλεω – Διαγόρας
Θεσπρωτός – Τρίκαλα
Ολυμπιακός Βόλου – Ιωνικός
ΟΦΙ Ιεράπετρας – Βέροια
Τρίγλια – Νίκη
Καλαμάτα – Ασπρόπυργος
Ιάλυσος – Καβάλα

10η αγωνιστική (01/12)

Θεσπρωτός – Αιγάλεω
Διαγόρας – Ολυμπιακός Βόλου
Τρίκαλα – ΟΦ Ιεράπετρας
Ιωνικός – Τρίγλια
Βέροια – Καλαμάτα
Νίκη  – Καβάλα
Ασπρόπυργος – Ιάλυσος

11η αγωνιστική (08/12)

Αιγάλεω – Ολυμπιακός Βόλου
ΟΦ Ιεράπετρας – Θεσπρωτός
Τρίγλια – Διαγόρας
Καλαμάτα – Τρίκαλα
Καβάλα – Ιωνικός
Ιάλυσος – Βέροια
Νίκη – Ασπρόπυργος

12η αγωνιστική (15/12)

ΟΦ Ιεράπετρας – Αιγάλεω
Ολυμπιακός Βόλου – Τρίγλια
Θεσπρωτός – Καλαμάτα
Διαγόρας – Καβάλα
Τρίκαλα – Ιάλυσος
Ιωνικός – Ασπρόπυργος
Βέροια – Νίκη

13η αγωνιστική (22/12)

Αιγάλεω – Τρίγλια
Καλαμάτα – ΟΦ Ιεράπετρας
Καβάλα – Ολυμπιακός Βόλου
Ιάλυσος – Θεσπρωτός
Ασπρόπυργος – Διαγόρας
Νίκη  – Τρίκαλα
Ιωνικός – Βέροια


14η αγωνιστική (05/01)


Καλαμάτα – Αιγάλεω
Τρίγλια – Καβάλα
ΟΦ Ιεράπετρας – Ιάλυσος
Ολυμπιακός Βόλου – Ασπρόπυργος
Θεσπρωτός – Νίκη
Διαγόρας – Βέροια
Τρίκαλα – Ιωνικός

15η αγωνιστική (12/01)

Αιγάλεω – Καβάλα
Ιάλυσος – Καλαμάτα
Ασπρόπυργος – Τρίγλια
Νίκη  – ΟΦ Ιεράπετρας
Βέροια – Ολυμπιακός Βόλου
Ιωνικός – Θεσπρωτός
Τρίκαλα – Διαγόρας

16η αγωνιστική (19/01)

Ιάλυσος – Αιγάλεω
Καβάλα – Ασπρόπυργος
Καλαμάτα – Νίκη
Τρίγλια – Βέροια
ΟΦ Ιεράπετρας – Ιωνικός
Ολυμπιακός Βόλου – Τρίκαλα
Θεσπρωτός – Διαγόρας

17η αγωνιστική (26/01)

Αιγάλεω – Ασπρόπυργος
Νίκη – Ιάλυσος
Βέροια – Καβάλα
Ιωνικός – Καλαμάτα
Τρίκαλα – Τρίγλια
Διαγόρας – ΟΦ Ιεράπετρας
Θεσπρωτός – Ολυμπιακός Βόλου

18η αγωνιστική (02/02)

Νίκη – Αιγάλεω
Ασπρόπυργος – Βέροια
Ιάλυσος – Ιωνικός
Καβάλα – Τρίκαλα
Καλαμάτα – Διαγόρας
Τρίγλια – Θεσπρωτός
ΟΦ Ιεράπετρας – Ολυμπιακός Βόλου

19η αγωνιστική (09/02)

Αιγάλεω – Βέροια
Ιωνικός – Νίκη
Τρίκαλα – Ασπρόπυργος
Διαγόρας – Ιάλυσος
Θεσπρωτός – Καβάλα
Ολυμπιακός Βόλου – Καλαμάτα
ΟΦ Ιεράπετρας – Τρίγλια

20η αγωνιστική (16/02)


Ιωνικός – Αιγάλεω
Βέροια – Τρίκαλα
Νίκη  – Διαγόρας
Ασπρόπυργος – Θεσπρωτός
Ιάλυσος – Ολυμπιακός Βόλου
Καβάλα – ΟΦ Ιεράπετρας
Καλαμάτα – Τρίγλια

21η αγωνιστική (23/02)
Αιγάλεω – Τρίκαλα
Διαγόρας – Ιωνικός
Θεσπρωτός – Βέροια
Ολυμπιακός Βόλου – Νίκη
ΟΦ Ιεράπετρας – Ασπρόπυργος
Τρίγλια – Ιάλυσος
Καλαμάτα – Καβάλα

22η αγωνιστική (01/03)

Διαγόρας – Αιγάλεω
Τρίκαλα – Θεσπρωτός
Ιωνικός – Ολυμπιακός Βόλου
Βέροια – ΟΦ Ιεράπετρας
Νίκη  – Τρίγλια
Ασπρόπυργος – Καλαμάτα
Καβάλα – Ιάλυσος

23η αγωνιστική (08/03)

Αιγάλεω – Θεσπρωτός
Ολυμπιακός Βόλου – Διαγόρας
ΟΦ Ιεράπετρας – Τρίκαλα
Τρίγλια – Ιωνικός
Καλαμάτα – Βέροια
Καβάλα – Νίκη
Ιάλυσος – Ασπρόπυργος

24η αγωνιστική (15/03)

Ολυμπιακός Βόλου – Αιγάλεω
Θεσπρωτός – ΟΦ Ιεράπετρας
Διαγόρας – Τρίγλια\
Τρίκαλα – Καλαμάτα
Ιωνικός – Καβάλα
Βέροια – Ιάλυσος
Ασπρόπυργος – Νίκη

25η αγωνιστική (22/03)

Αιγάλεω – ΟΦ Ιεράπετρας
Τρίγλια – Ολυμπιακός Βόλου
Καλαμάτα – Θεσπρωτός
Καβάλα – Διαγόρας
Ιάλυσος – Τρίκαλα
Ασπρόπυργος – Ιωνικός
Νίκη – Βέροια


26η αγωνιστική (29/03)


Τρίγλια – Αιγάλεω
ΟΦ Ιεράπετρας – Καλαμάτα
Ολυμπιακός Βόλου – Καβάλα
Θεσπρωτός – Ιάλυσος
Διαγόρας – Ασπρόπυργος
Τρίκαλα – Νίκη
Βέροια – Ιωνικός
Το πρόγραμμα της ομάδας μας αναλυτικά με ημερομηνίες...ΕΔΩ!





Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...