Παρασκευή, 4 Σεπτεμβρίου 2015

Κάθε αρχή και δύσκολη...

μ.ε:
Με δύο εκτός έδρας παιχνίδια αρχίζει την Οδύσσεια του πρωταθλήματος ο Ολυμπιακός.

Η ομάδα μας τις δύο πρώτες αγωνιστικές κληρώθηκε να ταξιδέψει σε Σέρρες και Ζάκυνθο ενώ πρώτος αγώνας στον Βόλο θα δοθεί στις 11 Οκτωβρίου με αντίπαλο τα Χανιά.

To πρόγραμμα του Ολυμπιακού αναλυτικά με ημερομηνίες...ΕΔΩ!


Εν τω μεταξύ στο Κύπελλο Ελλάδας ο Ολυμπιακός πέρασε χωρίς αγώνα στην β' φάση του θεσμού.

Παρακολουθήσατε live από το VolosFans τις κληρώσεις όλων των θεσμών.


  • Τα ζευγάρια που κληρώθηκαν  για το Κύπελλο είναι:
Αγροτικός Αστέρας – Καλλιθέα
Αχαρναϊκός – Τρίκαλα
  • Οι πρώτοι αγώνες θα διεξαχθούν 8, 9 ή 10 Σεπτεμβρίου και οι επαναληπτικοί 15, 16 ή 17 Σεπτεμβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα όλων των αγώνων του πρωταθλήματος

1η αγωνιστική 
Πανελευσινιακός - Παναχαϊκή
ΑΕΛ - Λαμία
Κέρκυρα - Καλλιθέα
Παναιγιάλειος - Αχαρναϊκός
Αναγέννηση Καρδίτσας - Αγροτικός Αστέρας
Εργοτέλης - Χανιά
Τρίκαλα - Κισσαμικός
Απόλλων Σμύρνης - Ζάκυνθος
Πανσερραϊκός - Ολυμπιακός Βόλου


2η αγωνιστική 

ΑΕΛ - Πανελευσινιακός
Παναχαϊκή - Κέρκυρα
Λαμία - Παναιγιάλειος
Καλλιθέα - Αναγέννηση Καρδίτσας
Αγροτικός Αστέρας - Τρίκαλα
Χανιά - Απόλλων Σμύρνης
Κισσαμικός - Πανσερραϊκός
Ζάκυνθος - Ολυμπιακός Βόλου

3η αγωνιστική 
Πανελευσινιακός - Κέρκυρα
Παναιγιάλειος - ΑΕΛ
Αναγέννηση Καρδίτσας - Παναχαϊκή
Εργοτέλης - Λαμία
Τρίκαλα - Καλλιθέα
Απόλλων Σμύρνης - Αχαρναϊκός
Πανσερραϊκός - Αγροτικός Αστέρας
Ολυμπιακός Βόλου - Χανιά
Ζάκυνθος - Κισσαμικός

4η αγωνιστική 
Παναιγιάλειος - Πανελευσινιακός
Κέρκυρα - Αναγέννηση Καρδίτσας
ΑΕΛ - Εργοτέλης
Παναχαϊκή - Τρίκαλα
Λαμία - Απόλλων Σμύρνης
Καλλιθέα - Πανσερραϊκός
Αχαρναϊκός - Ολυμπιακός Βόλου
Αγροτικός Αστέρας - Ζάκυνθος
Χανιά - Κισσαμικός

5η αγωνιστική 
Πανελευσινιακός - Αναγέννηση Καρδίτσας
Εργοτέλης - Παναιγιάλειος
Τρίκαλα - Κέρκυρα
Απόλλων Σμύρνης - ΑΕΛ
Πανσερραϊκός - Παναχαϊκή
Ολυμπιακός Βόλου - Λαμία
Ζάκυνθος - Καλλιθέα
Κισσαμικός - Αχαρναϊκός
Χανιά - Αγροτικός Αστέρας

6η αγωνιστική 
Εργοτέλης - Πανελευσινιακός
Αναγέννηση Καρδίτσας - Τρίκαλα
Παναιγιάλειος - Απόλλων Σμύρνης
Κέρκυρα - Πανσερραϊκός
ΑΕΛ - Ολυμπιακός Βόλου
Παναχαϊκή - Ζάκυνθος
Λαμία - Κισσαμικός
Καλλιθέα - Χανιά
Αχαρναϊκός - Αγροτικός Αστέρας

7η αγωνιστική
Πανελευσινιακός - Τρίκαλα
Απόλλων Σμύρνης - Εργοτέλης
Πανσερραϊκός - Αναγέννηση Καρδίτσας
Ολυμπιακός Βόλου - Παναιγιάλειος
Ζάκυνθος - Κέρκυρα
Κισσαμικός - ΑΕΛ
Χανιά - Παναχαϊκή
Αγροτικός Αστέρας - Λαμία
Αχαρναϊκός - Καλλιθέα

8η αγωνιστική
Απόλλων Σμύρνης - Πανελευσινιακός
Τρίκαλα - Πανσερραϊκός
Εργοτέλης - Ολυμπιακός Βόλου
Αναγέννηση Καρδίτσας - Ζάκυνθος
Παναιγιάλειος - Κισσαμικός
Κέρκυρα - Χανιά
ΑΕΛ - Αγροτικός Αστέρας
Παναχαϊκή - Αχαρναϊκός
Λαμία - Παναχαϊκή

9η αγωνιστική 
Πανελευσινιακός - Πανσερραϊκός
Ολυμπιακός Βόλου - Απόλλων Σμύρνης
Ζάκυνθος - Τρίκαλα
Κισσαμικός- Εργοτέλης
Χανιά - Αναγέννηση Καρδίτσας
Αγροτικός Αστέρας - Παναιγιάλειος
Αχαρναϊκός - Κέρκυρα
Καλλιθέα - ΑΕΛ
Λαμία - Παναχαϊκή

10η αγωνιστική 
Ολυμπιακός Βόλου - Πανελευσινιακός
Πανσερραϊκός - Ζάκυνθος
Απόλλων Σμύρνης - Κισσαμικός
Τρίκαλα- Χανιά
Εργοτέλης - Αγροτικός Αστέρας
Αναγέννηση Καρδίτσας - Αχαρναϊκός
Παναιγιάλειος - Καλλιθέα
Κέρκυρα - Λαμία
Παναχαϊκή - ΑΕΛ

11η αγωνιστική 
Πανελευσινιακός -- Ζάκυνθος
Κισσαμικός - Ολυμπιακός Βόλου
Χανιά - Πανσερραϊκός
Αγροτικός Αστέρας - Απόλλων Σμύρνης
Αχαρναϊκός - Τρίκαλα
Καλλιθέα - Εργοτέλης
Λαμία - Αναγέννηση Καρδίτσας
Παναχαϊκή - Παναιγιάλειος
ΑΕΛ - Κέρκυρα

12η αγωνιστική 
Κισσαμικός - Πανελευσινιακός
Ζάκυνθος - Χανιά
Ολυμπιακός Βόλου -Αγροτικός Αστέρας
Πανσερραϊκός - Αχαρναϊκός
Απόλλων Σμύρνης- Καλλιθέα
Τρίκαλα - Λαμία
Εργοτέλης - Παναχαϊκή
Αναγέννηση Καρδίτσας - ΑΕΛ
Κέρκυρα - Παναιγιάλειος

13η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας - Κισσαμικός
Αχαρναϊκός - Ζάκυνθος
Καλλιθέα - Ολυμπιακός Βόλου
Λαμία - Πανσερραϊκός
Παναχαϊκή - Απόλλων Σμύρνης
ΑΕΛ - Τρικαλα
Κέρκυρα - Εργοτέλης
Παναιγιάλειος - Αναγέννηση Καρδίτσας

 

14η αγωνιστική 
Αγροτικός Αστέρας - Πανελευσινιακός
Χανιά - Αχαρναϊκός
Κισσαμικός - Καλλιθέα
Ζάκυνθος - Λαμία
Ολυμπιακός Βόλου - Παναχαϊκή
Πανσερραϊκός - ΑΕΛ
Απόλλων Σμύρνης - Κέρκυρα
Τρίκαλα - Παναιγιάλειος
Αναγέννηση Καρδίτσας - Εργοτέλης

15η αγωνιστική
Πανελευσινιακός - Αχαρναϊκός
Καλλιθέα - Αγροτικός Αστέρας
Λαμία - Χανιά
Παναχαϊκή - Κισσαμικός
ΑΕΛ - Ζάκυνθος
Κέρκυρα - Ολυμπιακός Βόλου
Παναιγιάλειος - Πανσερραϊκός
Αναγέννηση Καρδίτσας - Απόλλων Σμύρνης
Εργοτέλης - Τρίκαλα

16η αγωνιστική 
Καλλιθέα - Πανελευσινιακός
Αχαρναϊκός - Λαμία
Αγροτικός Αστέρας - Παναχαϊκή
Χανιά - ΑΕΛ
Κισσαμικός - Κέρκυρα
Ζάκυνθος - Παναιγιάλειος
Ολυμπιακός Βόλου - Αναγέννηση Καρδίτσας
Πανσερραϊκός - Εργοτέλης
Τρίκαλα - Απόλλων Σμύρνης

17η αγωνιστική
Πανελευσινιακός - Λαμία
Παναχαϊκή - Καλλιθέα
ΑΕΛ - Αχαρναϊκός
Κέρκυρα - Αγροτικός Αστέρας
Παναιγιάλειος - Χανιά
Αναγέννηση Καρδίτσας - Κισσαμικός
Εργοτέλης - Ζάκυνθος
Τρίκαλα - Ολυμπιακός Βόλου
Απόλλων Σμύρνης - Πανσερραϊκός


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...